niedziela, 9 grudnia 2012

Recenzja książki "Wschodzący księżyc" - Keri Arthur

Wschodzący księżyc - Keri Arthur
Tytuł Oryginalny: "Full Moon Rising"
Autor: Keri Arthur
Wydawnictwo: ERICA
Strony: 440
Opis: Riley Janson, na co dzień zatrudniona w biurze Departamentu Innych Ras w Melbourne, skrywa niezwykłą tajemnicę. Jest rzadko spotykanym połączeniem wilkołaka i wampira, ale jej wilcza natura dominuje.
Nie chce być Strażnikiem, jak jej brat bliźniak, Rhoan, który musi zabijać, aby ochraniać ludzi. Jednak nie zawsze okoliczności sprzyjają naszym planom, czasem życie decyduje za nas…
Zbliża się pełnia, która wilczą część Riley bierze w posiadanie i doprowadza do burzy zmysłów. Gdy Rhoan znika w trakcie misji, a tajemniczy, nagi i niezmiernie pociągający wampir staje na progu jej mieszkania, Riley wie, że zbliżają się kłopoty. Aby odszukać brata, angażuje się w sprawę tajemniczej śmierci Strażników Departamentu. Jakby tego było mało, pojawia się niebezpieczny szaleniec ogarnięty obsesyjną myślą stworzenia doskonałej istoty powstałej z połączenia kilku genów nieludzi…
„Wschodzący księżyc” jest pierwszą z serii dziewięciu książek o Riley Jenson.
Daj porwać się księżycowej gorączce i wejdź do świata, gdzie wilcza namiętność budzi do życia nawet nieumarłych…

Nasza opinia: "Wschodzący księżyc" to bardzo zmysłowa, seksowna i błyskotliwa opowieść, pełna namiętnych wilkołaków, wampirów i ludzi. Mnóstwo tajemnic, mroczny Świat to jedynie nieliczne cechy tej książki. Według mnie książka jest dla młodzieży w wieku 14-18 lat. Jest ona wspaniałą romantyczną książką - jednak moim zdaniem tych miłosnych scen jest za dużo. Zawarty w książce ciekawy pomysł jednak przebija wszystkie minusy. Jest napisana z humorem, w pełni oddaje uczucia bohaterów. Znajdziemy tam zdradę, pożądanie, miłość, nienawiść i przyjaźń. Książkę polecam jednak tylko miłośnikom romansów!
Ocena ogólna: Queen Dee - 9/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.