środa, 12 grudnia 2012

Recenzja książki "Idealny Chłopak" - Kate Brian

Idealny chłopak - Kate BrianTytuł oryginalny:"Fake Boyfriend"
Autor: Kate Brian
Wydawnictwo: Amber
Ilość stron: 205
Okładka: Mimo, że już wcześniej patrzyłam na okładkę dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że w kieszeń jest włożona myszka od komputera... :) Przy okazji... Mamy duuużo lepszą okładkę niż oryginalna!
Opis: Lane i Vivi chcą, żeby ich przyjaciółka Isabelle zerwała z chłopakiem, który wiecznie ją zawodzi. Wymyślają więc chłopaka idealnego. Tworzą jego stronę na MySpace i namawiają młodszego brata Vivi, by odgrywał jego rolę w Internecie. Jednak Isabelle nadal nie ma partnera na bal maturalny – wirtualny ideał musi zaistnieć naprawdę. Na prośbę dziewczyn wciela się w niego przystojny Jonathan. Lecz nie wszystko układa się zgodnie z planem...
Nasza opinia: Chyba każdy wie, że przyjaźń to 'fajna' rzecz. Można na sobie polegać, jest ona trwała i silna, przetrwa załamania i razem przeżyje wzniesienia. Dlatego uważam, że książka opisująca przyjaźń jest ważna. Powinna być dobrze napisana, powinna wciągać, ale nie mówić jakie będzie zakończenie... Taka właśnie jest książka Kate Brian! Mimo, że jakoś strasznie nie wciąga, ma zaskakujące wydarzenie... Bo gdy myślimy, że wiemy jak to wszystko się kończy, sprawa przybiera nieoczekiwany obrót! Przy czytaniu, w niektórych sytuacjach można się śmiać do rozpuku, w drugich lekko popłakiwać albo czuć się zażenowanym... Polecam książkę dla dziewczyn, którym pomysł wymyślenia osoby w internecie wydał się idealny ;)
Ocena ogólna: Queen Dee - 8/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.