czwartek, 13 grudnia 2012

Recenzja książki "Bex Factor" - Simon Packham


Tytuł oryginalny: "Bex Factor"
Autor: Simon Packham
Wydawnictwo: Akapit Press
Ilość stron: 192
Opis: Nastolatka Bex, odkąd pamięta, zawsze marzyła o sławie i karierze piosenkarki. Kiedy pewnego dnia udaje jej się dostać na casting do popularnego telewizyjnego show, głęboko wierzy, że jej marzenia wreszcie się spełnią, a życie odtąd zupełnie się zmieni. Jak to jednak często bywa, los płata jej figla. Jurorzy zamiast niej wybierają do programu Matthew, niepozornego i nieśmiałego gitarzystę, którego Bex poprosiła, żeby akompaniował jej podczas występu. Czy Bex uda się schować dumę do kieszeni i namówić Matthew, żeby podjął wyzwanie?
Nasza opinia: Książka jest strasznie podobna do książki "Love Factor" jeśli chodzi o początek i pomysł, gdyż zakończenia są zupełnie inne. Ponieważ przeczytałam obie stwierdzam iż "Love Factor" jest dużo lepszą i dużo lepiej napisaną książką. Nie wiem czy bardziej podobała mi się po prostu jej wersja, czy pisanie jej autora... Książka pod względem technicznym jest w porządku i nie ma z tym problemu. Jest fajną książką i można ją przeczytać i być zadowolonym - w końcu ta bardziej okazuje realia tego 'krwawego' i brutalnego biznesu, w którym są same kłamstwa.
Ocena ogólna: Queen Dee - 7/10 Small Metal Fan - --/-

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.