czwartek, 27 grudnia 2012

Recenzja książki "Jutro Przyjdzie większa fala" - Jackie Stevens


Tytuł oryginalny: "Catching bigger waves"
Autor: Jackie Stevens
Wydawnictwo: Elf
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Ilość stron: 120
Okładka: miękka
Opis (nasz): Linda wraca na rodzinne Hawaje. Nie wie czy bardziej czuć szczęście, że znów zobaczy rodzinę i przyjaciół oraz miejsce gdzie się wychowała, czy być smutną i przytłoczoną sprawą przed rokiem. Czy Lindzie uda się pokonać ból i strach i być znów szczęśliwą?
Nasza opinia: Książkę dostałam po znajomej, która oddawała swoje stare książki. Przeczytałam ją z powodu braku żadnej lepszej pozycji na stanie. Książka oddaje emocje i trud zagubionej nastolatki. Nie będę spojlerować i nie chcę mówić co się wydarzyło, w każdym razie jest to typowa książka dla nastolatek, nietypowo spoglądającej na Świat bohaterki. Moim zdaniem warto ją przeczytać, ale nie trzeba. Zawiera ona jednak dość mocny przekaz o trudnym wyborze przed którym często musimy stawać. Nad wyborem co jest dla nas ważniejsze.
Ocena ogólna: Queen Dee - 7/10 Small Metal Fan - --/--

2 komentarze:

  1. Pamiętam jak swego czasu lubiłam tę serię. Teraz już chyba wyrosłam z takich opowieści, ale zawsze dobrze przypomnieć sobie stare czasy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta seria od dłuższego czasu za mną chodzi, bardzo możliwe, że przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.