wtorek, 11 grudnia 2012

Recenzja książki "Anielska"

Anielska - Cynthia Hand
Tytuł oryginalny: "Hallowed"
Autor: Cynthia Hand
Wydawnictwo: AMBER
Strony: ok. 330 str.
Opis (nasz): Clara to dziewczyna-anioł. Została zesłana na Ziemie by wypełnić zadanie. Tylko po to jest tu - na naszej planecie. Jednak w nowej szkole poznaje chłopaka, do którego coś czuje. Co jednak okażę się ważniejsze? Clara dozna miłości, smutku, rozpaczy i szczęścia.
Nasza opinia: Książka jest po prostu cudowna i nieziemska! Jest wciągająca, a w fabule jest mnóstwo tajemnic, jakie odkryjemy po jakimś czasie i znajdujemy w końcu ten ostatni element! Wszystko staje się jasne i przejrzyste. Sama, nie mogłam się od niej oderwać i myślę, że to najlepsza książka o aniołach wszech czasów! Z niecierpliwością czekam na trzecią i ostatnią część, choć chyba jeszcze nie ukazała się w oryginalnej wersji... Według mnie książka nie ma prawie wcale wad, a jeśli już to nie warte wspomnienia w recenzji :) Polecam, szczególnie dla miłośników romansów (choć nie koniecznie - tak dużo tutaj o tym nie ma :P) oraz dla wielbicieli książek o naszych aniołach stróżach i nie tylko ;). Książka ma też - nadzwyczajny w obecnych czasach - plus, jakim jest to, że nie jest napisana tak, że wiemy co się stanie, między innymi za to, tak lubię tą serię i autorkę.
Ocena ogólna: Queen Dee - 10/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.