Akcje na blogu

Wywiad brzmi ciekawie. A jeszcze bardziej interesująco staje się wtedy, gdy dzięki niemu możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy od kogoś, kogo cenimy. Jako że z nowym rokiem powinno się wprowadzać coś nowego - postanowiłyśmy ruszyć właśnie z wywiadami. W każdym z czternastu wywiadów czternaście pytań, co czternaście dni coś nowego o kolejnym blogerze, w końcu zaczynamy rok dwa tysiące czternasty. Po co się rzucać na głęboką wodę i męczyć autorów, gdy można dostrzec wiele ciekawych osób wśród blogerów książkowych? Ale co tu jeszcze będę opisywać i lać wodę, gdy trzeba dbać o środowisko - ruszamy z wywiadami!


Z innej półki jest to akcja, w której poruszamy różne tematy książkowe, a także zagadnienia czy przysłowia. Jeden wielki bałagan, który staramy się opanować i rozpisać w taki sposób, by każdy zrozumiał.


Z innej półki #1 - "Nie oceniaj książki po okładce."

Z innej półki #2 - Jak czytać książki i być przy tym szczęśliwym?

Z innej półki #3 - Cenzura na blogach
Teenagers scare the living shit out of me

Z innej półki #4 - Kiedy znaleźć czas na czytanie?


Z innej półki #5 - Mój obecny problem z czytaniem

wtfih

Z innej półki #5 - Mój blog to (nie) tylko hobby!

Wyzwania Rok 2014 zapowiada się pod względem wyzwań wspaniale. Coraz nowsze podziały i każdy może znaleźć coś dla siebie. Czy warto? A może nie? Tego to już trzeba się dowiedzieć, biorąc w takowym udział. Queen Dee na rok 2013 wzięła sobie do serca swój wzrost i postanowiła, że przeczyta tyle książek ile ma centymetrów. Udało jej się to osiągnąć z nawiązką, po przeczytaniu ponad 230 książek i wracaniu do nich po kilka razy, co nie było brane w liczniku pod uwagę. W każdym razie w nadchodzącym roku ma nadzieję na zrealizowanie celu pt. "Czytaj jedną powieść dziennie" o ile pozwoli jej na to wolny czas. Brzmi mało prawdopodobnie, każdy to chyba przyzna, ale w weekendy zawsze można przeczytać dwie książki, czy podczas choroby/wolnych dni. Jednak nie skończymy na tym! Proponujemy wyzwania także wam, czytelnikom.

Nasze wyzwania
 

Wyzwania w których bierzemy udział

1 komentarz:

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.