wtorek, 18 czerwca 2013

Zapowiedź książki "Wszechświaty" - Leonardo Patrignani

 Rzadko pojawiają się zapowiedzi książek pisane przez mnie. Zazwyczaj Queen Dee się tym zajmuje. Jednak to jest książka, którą koniecznie chcę Wam pokazać.

Zobaczcie jaki opis przygotowało Wydawnictwo Dreams:
Według teorii wieloświatów, istnieje nieskończona liczba światów, jak i nieskończone są możliwości naszego w nich istnienia. Przypuszcza się, że te rzeczywistości nie komunikują się wzajemnie.
Alex mieszka w Mediolanie, a Jenny w Melbourne. Cienka nić od zawsze wiąże losy tych dwojga – telepatyczne rozmowy, które odbywają bez uprzedzenia, w stanie nieświadomości. Aż do chwili, gdy zdecydują się na spotkanie i odkrycie prawdy, która całkowicie zmieni ich egzystencję, niszcząc wszelkie pewniki świata, w którym żyją.


Okładka - jak zwykle w Wydawnictwie Dreams - jest przepiękna. Od razu chce się zapoznać z treścią książki. Opis pokazuje, że nie będzie to zwyczajna powieść. Zdaje mi się, że to będzie kolejna magiczna książka, która zajmie miejsce na półce moich ulubionych. :) Zresztą pewnie tuż po premierze wpadnie w moje łapki i wtedy się przekonam ^^ Pominąć taką pozycję, zwłaszcza gdy będą wtedy wakacje? Nigdy! :D

Premiera w lipcu 2013

5 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością!

  in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem jej bardzo ciekawa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Od czasu pierwszego pojawienia się informacji o tej książce jestem nią zaciekawiona, zapewne kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na recenzje :) Książka wydaje się być super :D Z chęcią po nią sięgnę w niedalekiej przyszłości
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.