niedziela, 30 czerwca 2013

Wyniki Rozdawajki z okazji 100. obserwatorów


Ogłaszamy wynikiZadaniem konkursowym było dokończenie zdania zawartego w tytule książki, czyli "Powiedziałabym ci, że cię kocham ale..." Dużo odpowiedzi było podobnych i na początku miałyśmy zrobić losowanie, jednak niektórych odpowiedzi nie dało się nie nagrodzić :D Miałyście po prostu takie pomysły, że uznałyśmy, że nagrodzimy dwie z Was ;) 

Naszą pierwszą faworytką była Agnes Recenzentka zgłosiła się do nas z odpowiedzią "Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale właśnie kanapka spadła mi na książkę, a to ty kupiłaś ten dżem." Książkowo, zabawnie i abstrakcyjnie. Takie odpowiedzi lubimy :)
Miałyśmy nagrodzić tylko ją, jednak wczoraj - ostatniego dnia Rozdawajki - zgłosiła się Anna Kozak, obserwująca jako Lilith. Jej zdanie też bardzo nam przypadło do gustu i również jest związane z jedzeniem :D "Powiedziałabym, że Cię kocham, ale boje się, że czekolada mogłaby poczuć się zazdrosna"
Obie zwyciężczynie prosimy o wysłanie maila z adresem w ciągu 2 dni. Do obu powędrują książki "Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale..."

10 komentarzy:

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.