wtorek, 18 czerwca 2013

Wyniki Kwiatowej Rozdawajki


Do naszej Kwiatowej Rozdawajki zgłosiła się duża liczba osób, czym byłyśmy zaskoczone ze względu na ilość osób zgłoszonych w Konkursie z okazji Dnia Dziecka. (Serio? Tylko cztery osoby? Zadanie było widocznie za trudne :D). Przypominamy, że nagrodą do zdobycia jest książka "Mrok kwiatów" - Penny Blubaugh.Nasz banner jest przecudowny, prawda? :D Królewna Rozdawajka ma piękny kwiatowy diadem.
Zobaczcie jak przebiegało losowanie ;)A zwycięzcą jest...Gratulujemy zwycięstwa Weronice Puszer, która zgłosiła się do konkursu kwiatem o nazwie Bromelia! Przyznamy się, że musiałyśmy poprosić o pomoc wujka Google, bo same nie wiedziałyśmy, że taka roślinka w ogóle występuje! Ale istnieje i całkiem nieźle się prezentuje :)


Przypominamy, że zgodnie z regulaminem zwycięzca ma 2 dni na podanie adresu, na który ma zostać wysłana książka. Jeśli nie otrzymamy wciągu tych 48h adresu, nagroda trafi do kogoś innego bądź w ogóle nie zostanie przyznana.

A ponieważ liczba obserwatorów zbliża się do setki - już niedługo kolejna rozdawajka na którą serdecznie zapraszamy, bo Królewna Rozdawajka już się na tę okazję szykuje! Jednak nie zdradzimy jeszcze z jaką książką tym razem przybędzie w nasze skromne progi :).

15 komentarzy:

 1. O kurde, nawet nie wiedziałam, że jest, a szkoda. xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i czekam do następnej.
  Chociaż do losowań mam pecha ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze względów bezpieczeństwa Twoich danych usuwamy komentarz z adresem ;) Jakbyś chciała coś jeszcze wiedzieć pisz na mail ;) Postaram się wysłać książkę jutro :) /SMF

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję jeszcze raz :)

   Usuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.