sobota, 1 czerwca 2013

Konkurs z okazji Dnia Dziecka!

Wszyscy wiedzą, że dzisiaj obchodzimy święto każdego człowieka na Świecie - Dzień dziecka. Najbardziej kojarzą tą datę małe dzieci, jednak przecież każdy z nas jest dzieckiem - czemu więc mamy sobie odmawiać przyjemności? Aby udowodnić Wam, że wcale tak nie musi być organizujemy dla Was konkurs książkowy, z dość prostym zadaniem, a ponieważ wszyscy lubią czuć się docenieni i dostawać prezenty, dlatego aby każdy mógł poczuć się znowu dzieckiem organizujemy konkurs :) Nagród do wyboru jest wiele, więc myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Zadanie konkursowe (do wyboru):
1. Co najlepiej Ci się kojarzy z dzieciństwem? Prosimy o odpowiedzi do 2 tys. słów.
2. Cofnij się w czasy dzieciństwa i z punktu widzenia dziecka opisz jakieś wydarzenie/historię/ opowiadanie. Prosimy o odpowiedzi od tysiąca do pięciu tysięcy słów.

Nagrody (do wyboru):
- "Złodziejka Czarów. Przygoda w 68 pokojach" - M.Malone
- "Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej" - J.Włodarczyk
- "Gwiazda Anioła" - J.Murgia
- "Miłość przez małe m" - F.Miralles
- "Mroczne serce. Nieśmiertelni" - L.Monroe
- "Kod królów" - P.Baccalario
- "Dziesiąte miasto" - P.Carman
- "Pogrzebany" - P.James
- "Gdy nadejdzie czas" - S.Colasanti
- "Blask księżyca" - R.Hawthorne
- "Zostań" - A.Larkin
- "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - R.Kosik


Regulamin:
1. Konkurs trwa od 1. do 15. czerwca
2. Organizatorem konkursu są założycielki bloga MyBooks - Nasze recenzje.
3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu do 16. czerwca godz. 21
4. Zwycięzca nie będzie informowany o wygranej mailowo. Od publikacji wyników na blogu ma 2 dni na skontaktowanie się z nami. W przypadku braku kontaktu zostanie wybrany inny zwycięzca, lub nagroda nie zostanie przyznana.
5. Nagrodą jest jedna z książek do wyboru (wymienione wyżej).
6. Nie odpowiadamy na zgubienie przesyłki przez Pocztę Polską.
7. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych od podania adresu przez zwycięzcę.
8. Zgłoszenie do konkursu należy pozostawić w komentarzu pod tym postem, lub wysłać je na naszego maila: my.books.1220@gmail.com
9. W konkursie z okazji Dnia Dziecka zwycięzcami zostaną dwie osoby. Po jednej, która udzieliła najciekawszej odpowiedzi na nasze zadania (jakość nie jest równa długości - pamiętajcie!).
10. Jedna osoba może udzielić odpowiedzi zarówno na jedno, jak i dwa zadania - jednak w oddzielnym zgłoszeniu.
11. Konkurs odbędzie się przy zgłoszeniu co najmniej 5 osób.Warunki przystąpienia do konkursu: 
a) Wstawić banner na swojego bloga (jeśli się go nie posiada jest się zwolnionym z tego obowiązku)
b) Być obserwatorem naszego bloga (nie trzeba, ale byłoby nam miło)
c) Polecić nasz blog w Google+ 
d) Polubić nasz fanpage na fb.
e) Odpowiedzieć na zadanie konkursowe.*

* - punkt obowiązkowy

Wzór zgłoszenia:
Nick:
Mail:
Banner: Wstawiony/Nie wstawiony
Obserwuję: tak/nie
Google+: udostępniłem/nie udostępniłem
Fanpage: polubiony/nie polubiony
Odpowiedź na zadanie konkursowe:


Powodzenia i miłego Dnia Dziecka! C:

9 komentarzy:

 1. Och chętnie wezmę udział! E-mail wyślę kiedy tylko będę mieć czas. Podejrzewam więc, że to nastąpi w przyszły weekend. Życzę pozostałym powodzenia. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również chętnie się zgłoszę :) Jak jutro znajdę chwilę, to napisze, a jeśli nie, to w najbliższym czasie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wezmę udział ale dopiero jutro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten regulamin to jakieś ostre przegięcie Wymagacie niemal kampanii reklamowej bloga, pracy konkursowej na kilka tysięcy słów, a nawet nie poinformujecie zwycięzcy o tym, że wygrał. Szanujcie swoich czytelników dziewczyny. Gratuluję zorganizowania pierwszego konkursu, który nie zostanie polecony na moim blogu :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynym punktem obowiązkowym jest odpowiedź na wybrane zadanie. Jedni wybiorą to krótsze - DO 2 tys. słów, a Ci którzy lubią dużo pisać wybiorą to dłuższe.
   Szanujemy swoich czytelników. Mają zadanie do wyboru, pozostałe warunki są opcjonalne (po prostu byłoby nam miło), a zwycięzca ma duży wybór jeśli chodzi o nagrodę.

   Usuń
  2. Zapoznajcie się ze znaczeniem słowa warunek ;) Nie wiem czy ta gwiazdeczka wynika z wyrachowania, czy z nieznajomości znaczenia słowa, ale po przeczytaniu tego regulaminu pozostaje niesmak po prostu. Przynajmniej ja miałem takie odczucia. Czytelnicy, którzy przyszliby z mojego bloga zareagowali by tak samo, bo większość z nich nie zna zwyczajów panujących w naszej blogosferze - nie prowadzą swoich blogów.

   Stąd mój post i brak reklamy Waszego konkursu u mnie :)

   Usuń
  3. Być może rzeczywiście słowo "warunek" zostało tutaj źle użyte... Myślę jednak, że nie warto przesadzać. Byłyśmy na twoim blogu kilka razy, z tego co kojarzę to mamy go nawet w obserwowanych a i do zakładki konkursy na blogach często zaglądam i regulamin prawie w każdym jest taki jak tu ^^ Jeśli jednak pozostaje niesmak, to cóż. Każdy ma inne spojrzenie na ten fakt i inne odczucia. Wchodząc na blogi jestem już do czegoś takiego przyzwyczajona, choć nie mówię że jest to dobre przyzwyczajenie. Co do braku reklamy konkursu u ciebie, to z pewnością coś w ten sposób tracimy. Jednak NIE jest to punkt obowiązkowy, a Ty nie bierzesz udziału w konkursie więc jest to całkowicie dobrowolne. Po części podzielam Twoją opinię, jednak nie podchodzę do tych wniosków tak poważnie, jak wydaje się że Ty to robisz :) (Przepraszam, jeśli jest zawiłe)/ QD

   Usuń
  4. Na innych blogach punkty z Waszego regulaminu występują oddzielnie np. trudne zadanie, ale pozwalamy wszystkim wziąć udział: banalna rozdawajka, ale tylko dla obserwatorów: atrakcyjne nagroda, to niech chociaż powiedzą o niej znajomym na fejsie no i przede wszystkim standardem jest poinformowanie szczęśliwca o tym, że wygrał :)

   A w Waszym konkursie skumulowało się wszystko co najgorsze :)

   Usuń
 5. Nick: Żaneta Sz
  Mail: zetka880@interia.eu
  Baner: niewstawiony (nie można go pobrać ;/)
  Obserwuję: tak
  Google+: nie udostępniam
  Fanepage: polubiony
  Odpowiedź (zadanie 1): Z dzieciństwem kojarzy mi się wiele wspaniałych rzeczy. Najlepszą z nich była świadomość, że nie trzeba nic ważnego robić. Nie było wielu obowiązków, można było przez cały dzień szaleć z przyjaciółmi z podwórka. Uwielbiałam również wyjazdy do babci z wieeelu powodów. Jednym z nich było przesiadywanie w ogródku gdzie była moja huśtawka i piaskownica. Rósł w nim jeszcze do niedawna uwielbiany przeze mnie agrest i rabarbar. Do dziś mam do niego zamiłowanie. Najlepiej smakuje w ciastach i z cukrem. Wiele rzeczy przypomina mi dzieciństwo, są to min; pierwsza konsola z grami na kasetki (nawet nazwy nie pamiętam), chodzenie na spacery w pewne miejsce, gumy do żucia, które się zwijały w takim jakby pudełeczku, czekotubki no i mój pierwszy film obejrzany w kinie - Mój brat niedźwiedź.
  Wybieram książkę: ,,Złodziejka czarów''

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.