czwartek, 13 września 2012

Recenzja książki "Nowa Ziemia" - Julianna Baggott

Tytuł oryginalny: "Pure"
Autor: Julianna Baggott

Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 472

Okładka: miękka
Seria: Świat po wybuchu
Opis wydawcy: "Świat po wielkich eksplozjach. Szesnastoletnia Pressia mieszka w gruzach z innymi zmutowanymi, którzy ocaleli po Wybuchu. Partridge wychował się w sterylnej Kopule pośród nielicznych Czystych. Oboje uciekają. Pressia - przed poborem do militarnej organizacji, Partridge - przed ojcem tyranem. Ich spotkanie zmieni bieg historii Nowej Ziemi..."
Nasza opinia: Spotkanie Partidge'a i Pressi jest zaskakujące. Razem przeżyją przygodę życia, dla niektórych, niestety będzie ona ostatnią. Pełną niebezpieczeństw i przeszkód. Dowiedzą się także prawdy, która całkowicie zmienia pogląd nie tylko ich na siebie nawzajem, ale także nasze na nich jako bohaterów książki. Uważam ze książkę TRZEBA przeczytać! Baggott przedstawia swoją wizję w Świata w bardzo interesujący i nie spotykany sposób, który zachęca do przeczytania nawet najbardziej wybrednych czytelników i z pewnością ich zadowoli. Po zobaczeniu tyle reklam na rożnych blogach i w księgarniach po prostu wzięłam ją do ręki i zaczęłam czytać. Wciąga od razu, wstęp jest krótki, ale i pełen wątków i akcji. Dużo przygody, akcji i historii która może w jednej chwili zmienić bieg. Zapiera dech w piersi! Zapraszam do przeczytania!
Ocena ogólna: Queen Dee - 10/10 Small Metal Fan - 9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.