środa, 26 września 2012

Recenzja książki "Magiczna Gondola" - Eva Voller

Autor: Eva Voller
Wydawnictwo: EGMONT
Seria:
Poza Czasem
Okładka: miękka
Opis (nasz oraz fragmenty wydawcy): Anna wybiera się z rodzina na paradę historycznych łodzi. Nagle zauważa na rzece czerwona gondolę? Ale czy w Wenecji nie  one wszystkie czarne, nawet te historyczne? Nagle przez tłum w którym stoi zaczyna się ktoś przedzierać przez co zostaje wepchnięta do wody. Gdy już myśli ze utonie na pokład czerwonej gondoli wciąga ja przystojny młodzieniec. Zanim dziewczyna zdąży ocenić sytuacje obraz rozmyje się jej przed oczami, powietrze zacznie drzeć a od huku poczuje wibracje w uszach. Ale co się stało? Gdzie i kiedy będzie gdy się obudzi? No cóż... Dowiecie się gdy sięgniecie po książkę Evy Voller - "Magiczna Gondola"!
Nasza opinia: Tutaj nie będę bezstronna... Książki o podróżach w czasie to jedne z moich ulubionych na dodatek tak ładnie napisała o niej jedna z moich ulubionych autorek... Po prostu trzeba było to przeczytać! Przyznam, że na początku musiałam się troszkę przymuszać do czytania gdyż myślałam, że żadnego wątku miłosnego tam nie będzie, a tylko dwie na początku dziwne osoby... Ależ się myliłam! Wątek jest tak zaskakujący, a wiadomość o nim przychodzi w tak tajemniczy i szybki sposób, że głowa małaChciałabym być na miejscu Anny... Przeżyć taką przygodę i dowiedzieć się, że posiada się dar, który może uratować nam życie. Na dodatek - czy nie fajnie przenosić się w czasie? Oczywiście, że TAK! 
Ocena ogólna: Queen Dee - 9/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.