sobota, 29 września 2012

Recenzja książki "Pieskie Wakacje" - Daria Kaczmarek

Autor: Daria Kaczmarek
Wydawnictwo: DEMART
Seria: Z biglem
Okładka: miękka 

Opis wydawcy: Gorszy od wakacyjnej nudy może być tylko lipcem deszcz. Tak myślała Marysia Wejchert, dla której spędzenie wakacji w mieście było katastrofą równą końcowi Świata. Wszystko zmienia się jednak, gdy na jej drodze pojawią się rozbrykane szczeniaki, łakome koty i nowi przyjaciele, z których jeden ma uśmiech filmowego Amanta...

Nasza opinia: Polecam dla dzieci 10-13 lat. Książka opowiada o dziewczynce Marysi, której rodzice wyjechali do pracy za granicę na całe wakacje, a do niej przyjechała ciotka. Pewnego dni znajdują pod drzwiami grubą suczkę, którą przygarniają. Pierwszej nocy suczka się oszczeniła i tak oto mają już pięć psów. Postanawiają zrobić plakat, a na dodatek były narzeczony cioci Marysi zaprosił je na całe wakacje do siebie do domku letniskowego. Tam Marysia pozna nowych przyjaciół, wezmą udział w rozwiązaniu zagadki wyrzuconych śmieci do lasu ... Po prostu zmieni się życie ich wszystkich włącznie z życiem ciotki. Książka może być, choć nic takiego ekstra w niej nie ma, przez to ocena jest jaka jest.

Ocena ogólna: Queen Dee - 8/10 Small Metal Fan - --/--

1 komentarz:

  1. Trzynastoletnią dziewczynka byłam dość dawno, ale w żaden sposób nie przeszkodziło mi to świetnie się bawić czytając tę książkę. Polecam wszystkim dużym i małym!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.