niedziela, 31 marca 2013

Wyniki konkursu z okazji pół roku bloga :)

Z okazji pół roku bloga, oraz nadejścia wiosny na naszym blogu pojawił się Wiosenny Konkurs.
Dzisiaj, przypada dzień wyników. Przyznajemy zgodnie, że każda z nas miała po kilka faworytek i wcale, a wcale nie było łatwo wybrać zwycięzce (nie mówimy tak bez powodu - miałyśmy niezłą sprzeczkę, bo biłyśmy się o swoją ulubienicę ;D).
A zwycięzcą wiosennego konkursu na blogu MyBooks została: Jasmine! Jej opowiadanie znajdziecie tu <link>. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i dziękujemy pozostały osobą za wzięcie udziału w konkursie. Być może teraz, szansę zdobyła ta osoba - jednak następnym razem... :)

Prosimy zwycięzcę o dalszy kontakt mailowy z podaniem adresu wysyłkowego oraz tytułu książki, którym jest zainteresowana. Zgodnie z zasadą regulaminową "Wyniki zostaną ogłoszone na blogu, a zwycięzca nie będzie informowany o zwycięstwie mailowo." nie informujemy zwycięzcy o jego wynikach konkursowych. Zwycięzca ma dwa dni na wysłanie adresu, na który ma zostać wysłana nagroda. Po upływie tego terminu wyznaczany jest inny zwycięzca, bądź nagroda nie jest przyznawana żadnej osobie.

4 komentarze:

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.