piątek, 4 stycznia 2013

Recenzja książki "Uprowadzona" - Lucy Christopher


Tytuł: "Uprowadzona"
Tytuł oryginalny: "Stolen"
Autor: Lucy Christopher
Wydawnictwo: Wilga
Ilość stron: 328
Okładka: miękka
Opis: Ta historia mogła się przydarzyć każdej dziewczynie. Tak, tobie też. Lotnisko. Oczekiwanie na przygodę. Przystojniak, który proponuje ci kawę. A po chwili jesteś na końcu świata, zdana na łaskę i niełaskę porywacza.
Czy przetrwasz?
Czy wrócisz do swojego życia?
A co będzie, jeżeli się zakochasz?
Nasza opinia: Zachęcił mnie przede wszystkim opis. Bardzo mi się on podoba, sama nie wiem do końca dlaczego. Już on zaprowadza nas w Świat dziewczyny, która zostaje porwana. Na dodatek, zostaje ona porwana przez chłopaka, który zrobił to z powodu miłości do niej. Książkę bardzo szybko i dobrze się czyta. Ma czytelną czcionkę i przystosowane do czytania kolory stron, które nie męczą oczu. Jednak ma jeden błąd, który od razu skreśla w moich oczach książki i jest to błąd nie wydawniczy, a chodzi o sposób pisania autora. Zakończenie jest całkowicie otwarte! Nie wiemy jak ma się zakończyć treść, a drugiej części nie ma... Jest ono na zasadzie "może zrobię to, a może tamto...". Nie wiem sama jak ocenić tą książkę, ale przeczytać warto, choć nie należy mieć nadziei na fajny koniec.
Ocena ogólna: 
Queen Dee - początek - 10/10, koniec 1/10
Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.