piątek, 11 stycznia 2013

Recenzja książki "Być córką gwiazdy" - Chloe Rayban

Być córką gwiazdy - Chloë RaybanTytuł: "Być córką gwiazdy"
Tytuł oryginalny: "My Life Starring Mum"
Autor: Chloe Rayban
Wydawnictwo: Amber
Ilość stron: 238
Okładka: Według mnie ładniejsza jest oryginalna...
Opis: Chcesz wiedzieć, jak to jest być córką megagwiazdy – potwornie bogatej i niewiarygodnie sławnej? Poznaj Hollywood Bliss Winterman (dla przyjaciół Holly). To córka Kandhi, megagwiazdy pop, idolki milionów fanów, jednej z najbogatszych kobiet świata. I wcale nie najszczęśliwsza dziewczyna na świecie.
Co zrobi Holly, kiedy mama postanowi zmienić ją w miniaturową wersję samej siebie, podczas gdy ona marzy o czymś zupełnie innym?
Nasza opinia: Książkę znalazłam w bibliotece. Najbardziej przyciągała mnie z całego stosika, więc od niej zaczęłam. Jest ona napisana młodzieżowym i prostym językiem, przez co treść jest przystępna dla nastoletniego czytelnika. Autorka doskonale obrazuje odczucia Holly, a także doskonale obrazuje życie córki wielkiej gwiazdy. Jak żyć gdy rówieśnicy lubią Cię ze względu na rodzicielkę, nie możesz wychodzić sama z mieszkania i jesteś świadkiem wiszącego na włosku związku swojej bogatej matki? Ta książka to pokazuje. Jest tam też zawarta sytuacja, jaka jest normalna przy pracujących rodzicach (w tym wypadku szybciej pracoholikach), a mianowicie że rodzice mają mało czasu dla swoich pociech. Książkę polecam, jest warta przeczytania.
Ocena ogólna: Queen Dee - 9/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.