wtorek, 13 listopada 2012

Recenzja książki "Powiedziałabym że Cię KOCHAM ale..." - Ally Carter

Autor: Ally Carter
Wydawnictwo: AMBER
Okładka: miękka
Ilość stron: 270
Opis: Cammie Morgan zna 14 języków obcych i siedem sposobów na obezeladnienie przeciwnika, jest inteligentna, piękna i potrafi łamać kody CIA. Jest uczennica najlepszej szkoły dla dziewcząt - szpiegów. Jej praca domowa to rozbrojenie bomby albo włamanie sie do komputera FBI. Każda dziewczyna chciałaby być taka jak ona, czy ty tez?
Nasza opinia: Książka ma dreszczyk emocji, ciekawa akcje i fajne bohaterki a przede wszystkim wspaniała fabułę. Warto po nią sięgnąć, i bardzo ją polecam! Książka opowiada w końcu o nastoletnich dziewczynach supermenkach! Nie można się oderwać, emocje rosną, a koniec jest nie oczekiwany. Bo jak w końcu szpieg może zacząć spotykać się ze zwykłym chłopakiem z miasteczka? Można się w nią wciągnąć tak bardzo, że trzeba ją skończyć bez odrywania się od niej! Pogrążając się w lekturze, coraz bardziej chcemy być jedną z nich. Czujemy także ich emocje i same je przeżywamy. Polecam, jest warta przeczytania!
Ocena ogólna: Queen Dee - 9/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.