środa, 17 października 2012

Recenzja książki "Wyklęci. Wiedźma" - Holder, Viguie

Autor: Nancy Holder,  Debbie Viguie
Wydawnictwo: Bukowy Las
Okładka: miękka
Opis wydawcy: Kiedy rodzice Holly Cathers giną w tragicznym wypadku podczas spływu wzburzoną rzeką, wydaje się jej, że życie legło w gruzach. Wyrwana z rodzinnego domu w San Francisco, przenosi się do Seattle i zamieszkuje z ciotką Marie-Claire oraz bliźniaczkami – Amandą i Nicole. Zdumiona niezwykłymi przygodami, które przytrafiają się jej w nowym miejscu, Holly stopniowo zapomina o bólu po stracie najbliższych. Odkrywa na przykład, że jej ukochana kotka o imieniu Bast może spełniać życzenia. Sparaliżowana strachem widzi, jak ogromny sokół atakuje jej przyjaciółkę Niespodziewanie zakochuje się w tajemniczym nieznajomym.
Zgłębiając mroczną przeszłość swojej rodziny, wkracza w niebezpieczny świat magii, sekretów i intryg. Przeczuwa, że niebawem będzie musiała stawić czoło przeznaczeniu, jednak rola, jaką przyjdzie jej odegrać w odwiecznym sporze pomiędzy rodami Cahors i Deveraux, przejdzie jej najśmielsze oczekiwania.
Nasza opinia: Książkę przeczytałam w kawałku, a mianowicie chyba 3 pierwsze rozdziały, więc nie wiem czy mogę ją tak komentować. Napisze więc bardzo krótko i na temat. Książka ma fajny początek, dużo ciekawej i smutnej akcji, jednak potem zaczynają się schody. Wkraczam w ciężką książkę. Historie z dawny czasów, postacie i połączenie tych wszystkich historii, jest bardzo trudne do połapania się i niestety daje tylko ból głowy. Może i fajny pomysł ale za bardzo zagmatwanie.
Ocena ogólna: Queen Dee - 3/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.