wtorek, 30 października 2012

Recenzja książki "Gra o Ferrin" - Katarzyna Michalak

Autor: Katarzyna Michalak
Wydawnictwo: Albatros
Okładka: miękka
Opis (nasz): Karolina pracuje w pogotowiu, jako lekarz w karetce. Gdy dostaje zgłoszenie o próbie samobójczej, a jej starania nie przynoszą rezultatu i jej siostra bliźniaczka umiera Karolina się załamuje. Odprawia rytuał i przenosi się do innego Świata. Świata magii, okrucieństwa, krainy pełnej nienawiści i barbarzyństwa. Większość osób, którym ufa zostaje zabitych... Co ty byś zrobił/a w takiej sytuacji?
Nasza opinia: Dużo osób zachwyca się tą książką, ubóstwia ją, czyta parę razy... O tym dowiedziałam się na różnych forach - po przeczytaniu książki. A wiecie gdzie zdobyłam tą książkę? Na wyprzedaży w sklepie z czerwonym zwierzakiem w czarne kropki... Nie miałam co czytać więc uznałam - kupuje. Nie był to najdoskonalszy wybór... Książka mi się nie podoba - dużo w niej śmierci, nienawiści... Choć teraz większość osób lubi takie rzeczy. Nie wiem czy polecić czy nie... W każdym razie zostawiam tą rolę Small Metal Fan jeśli po nią sięgniesz ^^
Ocena ogólna: Queen Dee - 5/10 Small Metal Fan - --/--

5 komentarzy:

 1. O.. śmierć i nienawiść! Pożyczaj mi ją! :D Czemu nic mi nie powiedziałaś?
  Small Metal Fan

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj ją widziałam w sklepie za 15 zł, ale jej nie kupiłam. To chyba dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Demismo - zależy jakie książki lubisz ^^ Jeśli lubisz krew, walkę, wojnę itd - książka jest dla ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No niestety, Ferrin to totalny gniot, na którego szkoda i pieniędzy i cennego czasu

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo śmierci i nienawiści.... Przepraszam bardzo, ale skoro tam jest wojna, to co ma być? Miłość i gwarancja, że każdy będzie żywy?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.