czwartek, 11 października 2012

Recenzja książki "WAMPY" - Nancy A. Collins

Autor: Nancy A. Collins
Wydawnictwo: Amber
Okładka: miękka
Seria: WAMPY
Opis (nasz): W świecie książki istnieją wampiry, dzielące się na nową krew i starą krew. Dziewczęta ze starej krwi chodzą do Bathory Academy, gdzie uczą się jak wabić swoje ofiary i zmieniać postać. Jednak do szkoły przychodzi dziewczyna z nowej krwi, na dodatek Lilith, niekwestionowana królowa szkoły staje się jej wrogiem, myśli że Cally chce jej odebrać chłopaka, a na dodatek ich pierwsze spotkanie kończy się tragicznie...
Nasza opinia: Książka doskonale opisuje podział na tych 'popularnych' i 'nie popularnych', opisuje obowiązki i trudności życia pod postacią młodych dziewczyn - wampirów. W akcji toczy się miłość, śmierć, podejmowanie trudnych decyzji...  Bo jak żyć normalnie gdy trzeba samemu zarobić na rachunki, kradnąc kasę dilerom narkotyków, jak żyć mając królową szkoły a na dodatek dziewczynę z najlepszego rodu wampirów za wroga? Cóż... będzie ciężko i ciekawie, nie mogę się doczekać sięgnięcia po następny tom!
Ocena ogólna: Queen Dee - 9/10 Small Metal Fan - --/--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.