niedziela, 30 czerwca 2013

Wyniki Rozdawajki z okazji 100. obserwatorów


Ogłaszamy wynikiZadaniem konkursowym było dokończenie zdania zawartego w tytule książki, czyli "Powiedziałabym ci, że cię kocham ale..." Dużo odpowiedzi było podobnych i na początku miałyśmy zrobić losowanie, jednak niektórych odpowiedzi nie dało się nie nagrodzić :D Miałyście po prostu takie pomysły, że uznałyśmy, że nagrodzimy dwie z Was ;) 

Naszą pierwszą faworytką była Agnes Recenzentka zgłosiła się do nas z odpowiedzią "Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale właśnie kanapka spadła mi na książkę, a to ty kupiłaś ten dżem." Książkowo, zabawnie i abstrakcyjnie. Takie odpowiedzi lubimy :)
Miałyśmy nagrodzić tylko ją, jednak wczoraj - ostatniego dnia Rozdawajki - zgłosiła się Anna Kozak, obserwująca jako Lilith. Jej zdanie też bardzo nam przypadło do gustu i również jest związane z jedzeniem :D "Powiedziałabym, że Cię kocham, ale boje się, że czekolada mogłaby poczuć się zazdrosna"
Obie zwyciężczynie prosimy o wysłanie maila z adresem w ciągu 2 dni. Do obu powędrują książki "Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale..."

11 komentarzy:

 1. Zasłużyły na wygranom! gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne gratulacje dla obu pań ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. DZIĘKUJĘ!!! Ale się cieszę! Jeszcze nigdy nic nie wygrałam! :)
  Mail już wysłany :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne odpowiedzi, w pełni zasłuzone nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miłego czytania dziewczyny. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwycięzców :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hurra! Bardzo dziękuję i strasznie się cieszę :D
  Już wysyłam meila ^^

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.