piątek, 28 lutego 2014

Wyniki konkursu z okazji 200. obserwatorów

Za oknem nie widać już latających w samych pieluszkach pulchnych aniołków ze strzałami miłości, więc i nasz konkurs walentynkowy dobiegł już końca (grupowa smutna minka :C). Jak to powiedziała smutna SMF: "It's wyniki time!"

Konkurs


Waszym zadaniem było napisanie z czym tak właściwie kojarzą Wam się walentynki. Wybór zwycięzcy był mega, mega, mega bardzo trudny. Niektórzy z Was mają naprawdę ciekawe pomysły, aż strach pomyśleć o czym w nocy myślicie. Współczujemy Waszym przyszłym lub obecnym drugim połówkom. Po długich rozmowach i namyśle zwyciężyła Gracenta (po raz drugi, dziewczyno... :D). 

Gratulujemy (kolejnej) wygranej... 

Prosimy o kontakt mailowy z nami w ciągu dwóch dni.

... oraz ogłaszamy drugiego zwycięzcę. Niestety (albo "stety") obydwie wybrały tę samą książkę, czyli "Jak upolować faceta". Z tego powodu Ola C. także proszona jest o kontakt mailowy z nami, razem ustalimy inną książkę która będzie nagrodą. :)

6 komentarzy:

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.