poniedziałek, 16 grudnia 2013

Wyzwanie "Wycieczka z czasem"

Wycieczka z czasem


Do wyzwania "Wycieczka z czasem" zaliczają się książki w których motywem są podróże w czasie, bądź wydarzenia toczą się w przyszłości. 

Przykłady książek

"Czerwień rubinu", "Błękit szafiru", "Zieleń szmaragdu", "Magiczna Gondola", "Złoty most", "Godzina pąsowej róży", "Wehikuł czasu", 

Zasady
 • Od 16 grudnia do 28 grudnia trwają zapisy do wzięcia udziału w wyzwaniu. 
  • Zapisać można się poprzez komentarz pod tym postem, który musi zawierać nick, mail oraz link do bloga.
  • Ostatecznie można zapisać się po podanym terminie. 
 • Chętna osoba proszona jest o zamieszczenie na swoim blogu baneru nawiązującego do wyzwania. Baner powinien linkować do tej strony.
 • 30 dni wyzwania zawsze toczy się od 28 dnia miesiąca, do 28 dnia kolejnego, kiedy na mail my.books.1220@gmail.com należy wysłać spis tytułów przeczytanych w ramach wyzwania (zgłoszenie danej pozycji musi zawierać tytuł, autora oraz link do recenzji zamieszczonej na swoim blogu).
  • Pod recenzją danej książki powinien znajdować się banner (może być małych rozmiarów, wielkość nie jest istotna) podlinkowany do tej strony.
 • Co miesiąc (każdego 29 dnia miesiąca) na blogu pojawi się podsumowanie miesiąca z zaznaczoną ilością przeczytanych książek dla każdego wyzwania, a na podium staną trzy osoby które przeczytały ich najwięcej. 
 • Pod koniec roku osoba, która przeczytała łącznie najwięcej książek zaliczanych do wyzwania otrzyma nagrodę książkową, która zostanie przez nią wybrana. Musi jednak być zgodna z założeniem wyzwania, tzn jej akcja musi toczyć się w przyszłości bądź motywem musi być podróż w czasie.

2 komentarze:

 1. Bardzo lubię takie książki zatem chętnie podejmę wyzwanie :)
  nick: Zuz
  strona: www.Recenzjum.pl
  e-mail: z.korasiak@gamil.com (prywatny ;))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w autorskim wyzwaniu. Od stycznia rusza również moje autorskie wyzwanie. Niedługo więcej o nim napiszę. :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.