wtorek, 17 grudnia 2013

Wyzwanie "Pozycja pozytywna"

Do wyzwania "Pozycja pozytywna" zaliczają się książki, które po przeczytaniu wydają nam się pozytywne, kojące i lekkie. Na jeden wieczór, do kawy i ciasteczek. 

Przykłady książek

"To tylko plotki", "Tylko ty!", "N@pisz do mnie", 

Zasady
 • Od 17 grudnia do 29 grudnia trwają zapisy do wzięcia udziału w wyzwaniu. 
  • Zapisać można się poprzez komentarz pod tym postem, który musi zawierać nick, mail oraz link do bloga.
  • Ostatecznie można zapisać się po podanym terminie. 
 • Chętna osoba proszona jest o zamieszczenie na swoim blogu baneru nawiązującego do wyzwania. Baner powinien linkować do tej strony.
 • 30 dni wyzwania zawsze toczy się od 29 dnia miesiąca, do 29 dnia kolejnego, kiedy na mail my.books.1220@gmail.com należy wysłać spis tytułów przeczytanych w ramach wyzwania (zgłoszenie danej pozycji musi zawierać tytuł, autora oraz link do recenzji zamieszczonej na swoim blogu).
  • Pod recenzją danej książki powinien znajdować się banner (może być małych rozmiarów, wielkość nie jest istotna) podlinkowany do tej strony.
 • Co miesiąc (każdego drugiego dnia miesiąca) na blogu pojawi się podsumowanie miesiąca z zaznaczoną ilością przeczytanych książek dla każdego wyzwania, a na podium staną trzy osoby które przeczytały ich najwięcej. 
 • Pod koniec roku osoba, która przeczytała łącznie najwięcej książek zaliczanych do wyzwania otrzyma nagrodę książkową, która zostanie przez nią wybrana. Musi jednak być zgodna z założeniem wyzwania, tzn być pozytywna i wydająca się być do przeczytania w jeden wieczór do kawy i ciasteczek.

2 komentarze:

 1. A jakie są możliwe tytuły do wyboru?

  Pozdrawiam,
  W.
  www.dokultury.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Spróbujmy.

  electric_cat
  mgos.gwara@gmail.com
  http://zapiski-z-przypomnianych-krain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.