sobota, 14 grudnia 2013

Wyzwania 2014

Niedługo będzie za nami rok 2013! Zapewne wszyscy to wiedzą, tak jak i to, że niedługo znów spadnie śnieg i naprawdę nie trzeba nas o tym informować, bo wiecie... też mamy okna. ^^ Queen Dee na ten rok wzięła sobie do serca swój wzrost i postanowiła, że przeczyta tyle książek, ile ma centymetrów wzrostu. Udało jej się to osiągnąć z nawiązką, po przeczytaniu ponad 230 książek i wracaniu do nich po kilka razy, co nie było brane w liczniku pod uwagę. W każdym razie w nadchodzącym roku ma nadzieję na zrealizowanie celu pt. "Czytaj jedną powieść dziennie", co brzmi mało realistycznie, ale zawsze będzie mogła do tego dążyć i w jeszcze kolejnym roku, aż się uda. Oprócz tego chciałybyśmy zaprosić was do wzięcia udziału w kilku wyzwaniach, może coś przypadnie wam do gustu? 


Przez kolejne kilka dni będą pojawiały się posty objaśniające kolejne wyzwania. Każdy z was może wziąć udział w jednym, dwóch, bądź wszystkich - zależnie od chęci. ^^

10 komentarzy:

 1. Jedna powieść dziennie? Kurczę dla mnie to niewykonalne przy tylu innych obowiązkach, ale za Ciebie trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna powieść dziennie? Przy codziennych obowiązkach? (szkoła, praca, dzieci, dom...) mało realne jak dla mnie. Odpoczywać też trzeba, a nie sobie kierat robić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedna powieść dziennie jest raczej trudna do zrealizowania, ale chętnie wezmę udział w którymś z wyzwań ^^

  B.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna powieść dziennie? utopia ;<
  Ale jestem ciekawa, co jeszcze wymyślicie, więc czekam ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedna powieść dziennie? W marzeniach .. No, ale trzymam kciuki za innych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to w końcu muszę zacząć czytać książki, które leżą na półce.. jest ich 100 xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Owszem czytam dużo, ale nie po jednej książce dziennie

  OdpowiedzUsuń
 8. Jedna powieść dziennie przecież. Tak się nie da to by musiał siedzieć od 6 rano do.6 o nie spać

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.