sobota, 27 lipca 2013

Zapowiedź książki "Tajemnice Gwen Frost" - Jennifer Estep

Pewnie mieliście już styczność z trylogią "Akademia Mitu". Jeśli tak, to z pewnością z niecierpliwością czekacie na tom kończący tą całą opowieść i nic w tym dziwnego. Już za kilka dni będziecie się więc mogli przekonać, jak potoczyły się losy Gwen i czy podjęła dobre decyzje!

Opis trzeciej części trylogii
W Akademii Mitu wszyscy znają Gwen Frost jako Cygankę, która dzięki psychometrii jest w wstanie znaleźć zgubę i która chodzi z Loganem Quinnem, najbardziej atrakcyjnym chłopakiem w szkole. Gorąco pragną ją zabić żniwiarze chaosu. Zamordowali jej mamę i uwzięli się także na nią. Okazuje się, że pożądają sztyletu z Helheimu, który ukryła matka Gwen tuż przed śmiercią. Artefakt obdarzony jest wielką mocą i żniwiarzom wydaje się, że dziewczyna wie gdzie go szukać – tymczasem to nieprawda. Magia Cyganki jest zbyt słaba, aby to ustalić. Jedno jest pewne: żniwiarze jej nie darują. Czeka ją walka na śmierć i życie.

Premiera 30 lipca!

4 komentarze:

 1. Wyglada bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w planie całą trylogię :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam poprzednie i mimo, że jakoś specjalnie zachwycona nie byłam, to chciałabym dowiedzieć się jaki będzie koniec trylogii. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już przeczytałam, i na Tajemnicach się nie skończy. Trzecia część najlepsza.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.