czwartek, 11 lipca 2013

Zapowiedź książki "Co wylądowało w lesie Rendlesham?" - Mateusz Kudrański

Kolejna oryginalna powieść, której wylądowania na mojej półce nie mogę się doczekać. A kiedy wyląduje? Tego jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję że już niedługo - zakupy na allegro czas zacząć! :3 Ale to jeszcze niestety nie dzisiaj... Ale lądowisko już przygotowane, wstępny post na recenzję na blogu również :)

Dwie rywalizujące ze sobą grupy nastolatków. Czworo Anglików, para Amerykanów, dwóch braci pochodzenia polskiego. Co z takiej mieszanki może powstać?
Znając zaradność polaków jestem zdania, że dwóch braci pochodzenia polskiego dałoby sobie radę w większości sytuacji. Jednak gdy mają do czynienia z szóstką innych osób, na dodatek Amerykanów i Anglików? Ups, to chyba wybuchowa mieszanka...

Uwikłani w nieziemski ciąg wydarzeń, muszą połączyć swoje siły żeby przeżyć jeden bardzo intrygujący i tajemniczy dzień 11 lipca 1981 roku.
Co takiego przydarzyło się owego dnia na wschodnim wybrzeżu Wielkiej Brytanii?
Co takiego widzieli, że na zawsze zmieniło ich życie?
Kogo kocha Maggie?
Kim były istoty, które ich ścigały?
Co z tym wszystkim wspólnego miało wojsko USA?
Ile jedzenia może pomieścić brzuch Piguły?
Jeśli lubisz humor, przygodę, fantastykę oraz nietuzinkową historię miłosną zapraszam do lektury. A dowiesz się co wylądowało w lesie Rendlesham.

Zapraszamy do przeczytania obszernego fragmentu książki <tutaj>.

2 komentarze:

  1. Może się skuszę, jak wyjdzie. Może być ciekawie :)

    in-corner-with-book.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.