niedziela, 21 lipca 2013

Zapowiedź książki "Piąta Fala" - Rick Yancey

Piąta fala - Rick Yancey
Jeśli ktoś z Was czeka tak samo jak ja na tę książkę, to oznacza że z zapałem odlicza dni do jej premiery. Książka porusza temat zagłady świata poprzez zaatakowanie nas przez kosmitów, a także temat człowieczeństwa, którego poszukuje się w takim momencie w każdym człowieku. Szkoda tylko, że ludzie zbierają się jedynie w momencie, gdy niebezpieczeństwo im zagraża. Książki nie mogę się doczekać, a jej fragment który miałam okazję przeczytać tylko jeszcze bardziej mnie zachęcił do przeczytania tej pozycji! :)
"Hospes, hostis - każdy obcy to wróg"

Wystarczyły cztery fale kosmicznej inwazji, by z siedmiu miliardów ludzi ocalała zaledwie garstka. Rozrzuceni w różnych miejscach okupowanej planety walczą o przetrwanie. Od wymarłych miasteczek, przez płonące metropolie, po obozy uchodźców i tajne bazy wojskowe - każdy z bohaterów powieści Yanceya próbuje przetrwać i zrozumieć, co się stało i kim są kosmici, który postanowili wymordować całą ludzkość.

Pierwszy tom doskonałej sagi Ricka Yanceya przywodzi na myśl dokonania klasyków literatury i kina science fiction, ale prezentuje całkowicie świeży i nowy obraz kosmicznego konfliktu.

Premiera 14 sierpnia! 

3 komentarze:

 1. Zostałaś nominowana do Liebster Blogger Award! Szczegóły na moim blogu---> http://pomiedzyzycieaksiazkami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na tę książkę. Chętnie bym ją przeczytała.

  in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie muszę przeczytać. : D

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.