czwartek, 23 maja 2013

Zapowiedź Książki "Wizje" - Daniela Sacerdoti

Wizje - Daniela SacerdotiBo kiedy mrok budzi się z wiecznego snu, tylko miłość może rozpalić płomyk w naszym sercu wskazując dobrą drogę. - Queen Dee

Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.
Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.
Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…Według mnie książka się ciekawie zapowiada, choć trochę świeci typową młodzieżówką z wątkiem paranormalnym - z chęcią jednak dowiem się jak jest naprawdę ;]

1 komentarz:

  1. Cieszę się z wygranej, bo książka zapowiada się naprawdę intrygująco.:)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.