poniedziałek, 6 maja 2013

Zapowiedź książki "Wilczy Trop" - Patricia Briggs

Wilczy trop
Istnieją na świecie rzeczy groźniejsze od wilkołaka 
W górach giną turyści, a wszystko wskazuje na zdziczałego wilka samotnika.
Wilk Omega jest jak szaman wśród Indian, znajduje się poza wszelkimi układami i zależnościami. Musieli nauczyć ją spuszczać wzrok. Uległe wilki robią to instynktownie.

Anna Latham nie wierzy w istnienie wilkołaków. Do czasu. Pewnej nocy zostaje brutalnie zaatakowana i staje się … jednym nich - niewolnicą w stadzie dominujących samców. Uczy się pokory i nieufności. Wtedy w jej życiu zjawia się Charles Cornick, egzekutor i syn przywódcy wilkołaków Ameryki Północnej. Tym samym Anna zostaje wplątana w sytuację, która ją zdecydowanie przerasta.

Nie mówcie mi, że już po przeczytaniu opisu książka nie wydaje się warta uwagi! Ja polowałam już na nią w oryginalnej wersji, jednak będąc za granicą nie mogłam jej znaleźć. Taka złośliwość ;/. Jednak jak ja jej potem szukałam na portalach, chcąc ją mieć w papierowej wersji... Cena przesyłki była jednak powalająca i postanowiłam poczekać na kolejny wyjazd. A tu niespodzianka! Książka ma wyjść w Polsce! Gdy usłyszałam te pogłoski ucieszyłam się co niemiara. Sama okładka przyciąga wzrok i myślę, że większość osób nie potrafiłaby przejść obok nie zważając na tą książkę. Jak myślicie? Przypadnie wam do gustu? Mnie z pewnością!

Premiera - 24 maja 2013 rok! 

3 komentarze:

  1. Cudowanie! Bardzo się cieszę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmmm... Na ogół wilkołaki itp. to nie moje klimaty, ale przyznam Ci rację - opis jest intrygujący. Przeczytam :]
    aleja-zapomnienia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.