wtorek, 5 listopada 2013

Edukacyjny magazyn muzyczny Scala (numery 1-3)

ScalaScala jest bezpłatnym edukacyjnym magazynem muzycznym wydawanym przez Polskie wydawnictwo Muzyczne (PWM). Najnowszy numer poświęcony jest kameralistyce, więc w przeciwieństwie do poprzednich (pierwszy numer był poświęcony klarnetowi, a drugi skrzypcom i altówce.) mnie zainteresował i postanowiłam zrobić o nim krótką notkę, żeby więcej osób mogło go przeczytać. :)

Uważam, że pomysł wydawania Scali jest bardzo udany, jednak gdyby nie maile od PWM pewnie bym się o nim nie dowiedziała. Mimo tego, że w środowisku muzycznym jestem właściwie odkąd pamiętam, nigdzie nie widziałam informacji, ani nikt mi nie mówił o tym magazynie. Może dlatego, że jest wydawany od niedawna i dość nieregularnie? No trudno. Myślę, że to bardzo dobra propozycja do uzupełnienia wiedzy uczniów szkół podstawowych i młodych osób zainteresowanych muzyką.

4 komentarze:

  1. Nie, nie, nie. O NIE! Aż mnie dreszcze przechodzą na myśl o tym magazynie...

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. No właśnie, to jest ten problem... :/ Dlatego m.in. powstał ten post ;) /SMF

      Usuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.