sobota, 2 listopada 2013

Wyniki konkursu na ocieplenie jesieni! :)

30. października skończył się Konkurs na ocieplenie jesieni organizowany na naszym blogu. Tak, wiemy, że wyniki miały być do 31. października godz. 22, ale jak pewnie widzicie na blogu jest wielki zastój. Mamy mnóstwo roboty i mało chęci do działania. Liczymy na to, że nam wybaczycie. 


Najwięcej z Was (połowa) zgłosiło się po książkę "Córka dymu i kości", dlatego została ona wybrana jako nagroda. Zdjęcie oczywiście zostało wykonane w Rzymie. Po dwóch pierwszych odpowiedziach, mówiących, że zostało wykonane w Paryżu, SMF zaczęła się zastanawiać, gdzie ja właściwie była. :D Wszystkie osoby, które zgłosiły się po tę książkę odpowiedziały poprawnie i tutaj powstał problem, bo dziewczyn pięć (Sardegna, Justynka Dz, Bidon, Edyta, FC Zuzia), a książka tylko jedna... 


Żeby to rozstrzygnąć, a nie męczyć Was dodatkowymi zadaniami, uznałyśmy, że zwyciężczyni zostanie wylosowana. Każda z Was dostała taką samą liczbę głosów (chyba 4). Każdy pięknie zapisany i wycięty przez SMF. ^^ Trochę jej zajęło znalezienie wystarczająco małego naczynka, żeby to jakoś wyglądało, ale udało się. :)


SMF zamknęła oczy, ręką zamieszała losy i wybrała jeden...


Ręka SMF wybrała. Zwyciężczynią została Justynka Dz!
Gratulujemy! :)

Prosimy o kontakt mailowy z nami w ciągu 2 dni. W przypadku braku kontaktu zostanie wylosowana inna osoba.

Już niedługo na blogu nowy konkurs i dużo zaległych recenzji, więc zaglądajcie do nas często! :)

3 komentarze:

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.