piątek, 30 sierpnia 2013

Szybki konkurs okładkowy - odsłona 2/2

Dzisiaj widzicie drugą odsłonę tajemniczej okładki. Szczegółów jest więcej i myślę, że teraz odgadnięcie tytułu to żaden problem :) W poniedziałek zobaczycie skończony projekt okładki, lecz nie będzie on brał udziału w konkursie. Na odpowiedzi macie czas dzisiaj do końca dnia. Pytanie brzmi:

Jaki tytuł nosi książka, której niedokończoną okładkę przedstawiamy?
Premiera tej książki ustalona jest na październik 2013 roku i zostanie wydana w wydawnictwie Fabryka Słów.

Im więcej poprawnych odpowiedzi, tym nasze szanse na zgarnięcie książek z Fabryki Słów są większe (a pewnie podzielimy się z Wami). Powiedzcie o konkursie znajomym, a znajomi niech powiedzą swoim znajomym. :) (zwłaszcza, że konkurs odbędzie się przy zgłoszeniu ponad 10 osób) My mamy dla Was do zgarnięcia książkę "Wyliczanka" - John Verdon. Jeśli chcecie ją zdobyć oprócz odpowiedzi na pytanie jaka to okładka (pod postem wczorajszym i dzisiejszym), napiszcie w komentarzu pod postem swoją ulubioną wyliczankę.
Regulamin:

1. Konkurs trwa od 29. do 30. sierpnia 2013 roku.
2. Organizatorem konkursu są założycielki bloga MyBooks - Nasze recenzje.
3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu do 2. września godz. 21
4. Zwycięzca nie będzie informowany o wygranej mailowo. Od publikacji wyników na blogu ma 2 dni na skontaktowanie się z nami. W przypadku braku kontaktu zostanie wybrany inny zwycięzca, lub nagroda nie zostanie przyznana.
5. Nagrodą jest książka "Wyliczanka" - John Verdon
6. Nie odpowiadamy za zgubienie przesyłki przez Pocztę Polską.7. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych od podania adresu przez zwycięzcę.8. Zgłoszenie do konkursu należy pozostawić w komentarzu pod tym postem, lub wysłać je na naszego maila: my.books.1220@gmail.com9. W konkursie zwycięzcą zostanie osoba, która udzieliła poprawnych odpowiedzi na pytanie pod postem dzisiejszym oraz jutrzejszym i w komentarzu pod tym postem wypełniła drugie zadanie (napisała ulubioną wyliczankę).10. Jedna osoba może udzielić odpowiedzi tylko raz pod jednym postem.
11. Konkurs odbędzie się w momencie, gdy weźmie w nim udział ponad 10 osób.

Powodzenia! :)

10 komentarzy:

 1. Stefan Bachmann - "The Peculiar"

  OdpowiedzUsuń
 2. "The Peculiar" Stefan Bachmann :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,The Peculiar" Stefan Bachmann

  OdpowiedzUsuń
 4. Stefan Bachmann "The Peculiar"

  OdpowiedzUsuń
 5. Stefan Bachmann "The Peculiar/Dziwni"
  Kobra
  malamutka94@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Stefan Bachmann-"The Peculiar"

  Wyliczanka:

  Ele mele dudki,
  gospodarz malutki,
  gospodyni jeszcze mniejsza,
  ale za to robotniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Stefan Bachmann- "The Peculiar"

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, nominowałam Was do Liebster Blog Award :) Więcej informacji tutaj : http://my-pretty-little-library.blogspot.com/2013/08/nominacja.html

  OdpowiedzUsuń
 9. "The Peculiar" - Stefan Bachmann
  Pozdrawiam,
  kwiatusia1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. The Peculiar - S. Bachmann

  Mam chusteczkę haftowaną w wszystkie cztery rogi. Kogo lubię, kogo kocham rzucę mu pod nogi. Tej nie kocham, tej nie lubię, tej nie pocałuję, a chusteczkę haftowaną tobie podaruję. (i rozpoczyna się gonitwa:))

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające linki do blogów bądź podlinkowany tekst zostają natychmiastowo usunięte. W zamian proponujemy współpracę bannerową, po szczegóły zapraszamy na mail.